Podziel się wiedzą i zyskaj bezpłatny pełny dostęp do Empirium!

22.04.2019
Podziel się wiedzą i zyskaj bezpłatny pełny dostęp do Empirium!
W branży szkoleniowej, jak w mało której, rozumiemy jak ważne jest dzielenie się wiedzą.

W branży szkoleniowej, jak w mało której, rozumiemy jak ważne jest dzielenie się wiedzą. 

W Empirium.pl zależy nam na tym, by integrować i wspierać branżę szkoleniową, która w jednym miejscu może znaleźć narzędzia, wiedzę, darmowe ćwiczenia i całą masę inspiracji. Od dobrych paru miesięcy szybko przybywa użytkowników portalu - praktyków branży szkoleniowej. To dla Was i z Wami chcemy się rozwijać i oferować jeszcze więcej!

Prześlijcie nam swoje ćwiczenia (opisy), podzielcie się materiałami z innymi praktykami - użytkownikami portalu, a otrzymacie dostęp do Empirum na 3 miesiące za darmo.

Jak to działa?

Zarejestruj się na portalu jako Użytkownik – w formularzu rejestracyjnym wybierz opcję „dostęp bezpłatny 3 miesiące – podzielę się materiałami”:

Następnie uzupełnij dane w formularzu rejestracyjnym (imię, nazwisko lub nazwa firmy, adres e-mail, wpisz również swoje własne hasło, które chcesz używać na Empirium). Po kliknięciu przycisku „Przejdź dalej” pojawi się okno i miejsce, w którym możesz zamieścić swój materiał:

Materiałem może być wszystko, co uważasz za wartościowe w pracy trenera, wykładowcy czy coacha i co może przydać się innym praktykom. Może to być opis ćwiczenia, materiały, prezentacje, ciekawe zdjęcia lub grafiki itp.

Załącz plik z Twoimi materiałami. Kliknij przycisk „Utwórz konto” i gotowe! Od momentu przesłania materiałów jesteś pełnoprawnym użytkownikiem portalu Empirium! Oczywiście, jeżeli chcesz, w pliku możesz dodać swoje podstawowe dane imię, nazwisko, email – wtedy inni użytkownicy będą wiedzieli, że to materiał od Ciebie.

Dostęp jest aktywny przez 3 miesiące. Jeśli spodoba Ci się taka opcja – możesz przesłać kolejne materiały i kolejne… i być cały czas na bieżąco!

Liczba komentarzy: 0