18
mar
2019
10:00
odpłatne

Zaawansowane negocjacje w biznesie z elementami perswazji i wywierania wpływu

Typ wydarzenia: Szkolenie

Imię i nazwisko, nazwa firmy: Polska Platforma Szkoleniowa

Adres wydarzenia:
Sala Stacja Wiedzy, ul. Kolejowa 47 lok. U-23 ,
Warszawa

Numer telefonu: +48 22 100 44 61

Adres e-mail: biuro@pps.edu.pl

Adres strony WWW: www.pps.edu.pl/szkolenie/zaawansowane-negocjacje-w-biznesie

Krótki opis wydarzenia:

Szkolenie dedykowane jest dla menedżerów, którzy uważają, że świetnie negocjują i są gotowi podjąć wyzwanie, aby w poligonowym boju doświadczeń negocjacyjnych dowiedzieć się, które obszary ich umiejętności można jeszcze doszlifować, oraz dla menedżerów, którzy są otwarci na nowe doświadczenia, bez względu na ich skuteczność negocjacyjną.

Szczegółowy opis wydarzenia:

Dwudniowe szkolenie:

DZIEŃ 1: 10:00 - 16:30
DZIEŃ 2: 09:00 - 16:00

Szkolenie składa się z 3 modułów:

- teoretycznego, który pozwala ugruntować swoją wiedzę i zrozumieć interdyscyplinarność negocjacji (20% czasu szkolenia)

- analitycznego, którego celem jest analiza wybranych case study przedstawiających w 100% naturalne negocjacje zarejestrowane na materiale VIDEO (40% czasu szkolenia)

- praktycznego, związanego z prawdziwymi negocjacjami, które rozgrywane są pomiędzy uczestnikami szkolenia a ekspertem. Ćwiczenia są tak prowadzone przez eksperta aby sprawdzić przede wszystkim charakter (postawa), pewność siebie, asertywność, podatność na wpływ ze strony innych i umiejętność wpływania na innych i perswadowania w procesie negocjacji. W trakcie ćwiczeń stworzone są naturalne warunki do działań negocjacyjnych, których wynik przekłada się na stan posiadania. Popełniony błąd może diametralnie zmienić przebieg ćwiczenia na korzyść kogoś innego. Emocje oraz postawy uczestników wpływają na innych w trakcie ćwiczenia. Zaletą ćwiczeń jest ich naturalność, ponieważ to uczestnicy tworzą ich zasady, negocjując je między sobą.

Prowadzący: Tomasz Piotr Sidewicz