20
wrz
2019
09:00
odpłatne

Work Life Balance - czyli jak znaleźć równowagę w pędzącym świecie?

Typ wydarzenia: Szkolenie

Imię i nazwisko, nazwa firmy: Witalni

Adres wydarzenia:
Warszawa,
Warszawa

Numer telefonu: 690 305 858

Adres e-mail: kamila.straube@witalni.pl

Adres strony WWW: evenea.pl/imprezy/szkolenia/warszawa/witalni-work-life-balance-czyli-jak-znalezc-rownowage-w-pedzacym-swiecie-199127/?source=directory

Krótki opis wydarzenia:

To szkolenie pozwoli Ci opracować plan wdrożenia prostych metod, aby podnieść jakość swojego życia (między innymi redukować stres pracując pod presją). Dodatkowo na szkoleniu dowiesz się jak radzić sobie z wypaleniem zawodowym.

Szczegółowy opis wydarzenia:

TEMATY SZKOLENIA

1. Work life balance i wypalenie zawodowe.
W tej części szkolenia zastanowisz się jak można złagodzić skutki powstawania reakcji stresowej poprzez dbanie o swoje zdrowie fizycznie a także psychiczne. Poznasz teorię uważności oraz "lej wyczerpania", który pozwoli nam zrozumieć schemat dążenia do wypalenia życiowego. Rozważysz temat osiągnięcia równowagi w życiu. Zastanowisz się jak ważna w naszym życiu jest równowaga i do czego prowadzi jej brak.

2. Zarządzanie własną energią. 
Poznasz model zarządzania energią Tonego Schwartza. Zlokalizujesz źródła naszej energii, zastanowisz się jak regenerować siły i odzyskać energię życiową. Przyswoisz także 4 ważne zasady, które pozwolą nam zadbać o wysoki poziom swojej energii i dobre samopoczucie. W tej części szkolenia dowiesz się również jak w prosty sposób zadbać o swoje ciało, umysł i emocje, a także jak poprzez odpowiednie jedzenie dodać sobie energii.

3. Techniki relaksacji 
Bardzo praktyczna część szkolenia, w której przećwiczysz proste techniki oddechowe pozwalające na podniesienie swojej energii. Wypróbujesz kilka krótkich ćwiczeń fizycznych do wykorzystania na co dzień. Zastanowisz się nad swoim poziomem koncentracji i uważnością. Poddasz się treningowi relaksacyjnemu.
(...)