21
mar
2019
09:00
nieodpłatne

Bądź Szefem, który Doskonale Zarządza Swoim Zespołem

Typ wydarzenia: Szkolenie

Imię i nazwisko, nazwa firmy: Personia

Adres wydarzenia:
Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości, sala A Olimpijska 2,
Gdynia

Numer telefonu: (58) 742 00 51

Adres e-mail: personia@personia.pl

Adres strony WWW: evenea.pl/imprezy/szkolenia/gdynia/badz-szefem-ktory-doskonale-zarzadza-swoim-zespolem-215418/

Patronat:

Krótki opis wydarzenia:

Jeśli chcesz się przekonać czy i co warto zmienić w sposobie swojego zarządzania oraz zwiększyć świadomość w tym obszarze, przyjdź na tę prelekcję! Spotkanie będzie miało formę warsztatu, podczas którego zdiagnozujesz swoje mocne i słabsze strony w zarządzaniu zespołem, a także dowiesz się dlaczego Twoi koledzy lub podwładni zachowują się w określony sposób. Dzięki zdobytej wiedzy, Twoja praca z zespołem stanie się zdecydowanie bardziej satysfakcjonująca i przyjemna!

Szczegółowy opis wydarzenia:

21 marca w godz. 9:00 - 12:00 w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbędzie się szkolenie z cyklu Akademia Rozwoju Szefa. Dzięki temu wydarzeniu uczestnicy podniosą poziom satysfakcji z pracy i z życia osobistego, będą mogli lepiej rozwinąć potencjał swojej firmy oraz zespołu. Na warsztacie zdiagnozują swoje mocne i słabsze strony w zarządzaniu zespołem, a także dowiedzą się, na czym bardziej się koncentrują - potrzebach firmy czy pracujących w niej ludzi. Zwiększona świadomość w zakresie przyjmowanych przez członków zespołu ról umożliwi bycie nie tylko szefem, ale przede wszystkim przywódcą, który potrafi wykorzystać styl zarządzania w konkretnych sytuacjach. Trwają zapisy! Ilość miejsc mocno ograniczona.

Dla przedsiębiorców i menedżerów, dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu lub w pracy, dla tych, którzy nie chcą stać w miejscu i czekać na los szczęścia – to specjalne i wyjątkowe wydarzenie poprowadzi Marta Woźny–Tomczak, niesłychanie energetyczna trenerka rozwoju osobistego i biznesowego z ponad 11-letnim doświadczeniem, autorka bloga www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl oraz książki „Własny biznes – jak dojść do sukcesu, a także właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej Personia.

Dla tych, którzy chcą w pełni rozwijać swój potencjał i być szefem, który doskonale zarządza swoim zespołem – jest to wydarzenie typu MUST BE.

Więcej informacji i zapisy na stronie https://bs-zarzadzanie-zespolem-gdynia.evenea.pl/. Znajdziecie Personię także na facebooku: https://www.facebook.com/PersoniaHR