25
maj
2019
09:00
odpłatne

Zarządzanie sobą w czasie - 8 sprawdzonych metod

Typ wydarzenia: Szkolenie

Imię i nazwisko, nazwa firmy: Creative Business

Adres wydarzenia:
ul. Pankiewicza 3, Centrum Szkoleniowe Pankiewicza ,
Warszawa

Adres strony WWW: evenea.pl/imprezy/szkolenia/warszawa/zarzadzanie-soba-w-czasie-8-sprawdzonych-metod-25052019-warszawa-350-pln-218253/?source=directory

Krótki opis wydarzenia:

Na szkoleniu "Zarządzanie sobą w czasie - 8 sprawdzonych metod" poznasz zaawansowane kreatywne metody, dzięki którym uzyskasz kilka a nawet kilkanaście godzin tygodniowo.

Szczegółowy opis wydarzenia:

Czas ma obecnie największą wartość biznesową. Coraz więcej osób wycenia również swoje kompetencje.

Wiedzą o tym menedżerowie, przedsiębiorcy i najbogatsi ludzie, którzy starają się efektywnie zaplanować i wykorzystać każdą godzinę w ciągu dnia.

Zdarzyło Ci się nie odpowiedzieć na maile na czas, spóźnić się na spotkanie, przygotować projekt z opóźnieniem. Często zabierasz pracę do domu lub zaczynasz kolejny dzień z zaległościami na biurku?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś tak, oznacza to, wprowadzenie nowych metod może znacznie podnieść efektywność Twojej pracy, dzięki czemu zyskasz dodatkowe godziny dla rodziny, przyjaciół, czy na własne zainteresowania. Nie jesteś sam/sama. Coraz więcej osób marzy o tym, aby ciągły pośpiech zamienić na zaplanowane i efektywne działanie. Aby dzięki temu zyskać czas, który można wykorzystać również na kreatywne, spontaniczne czynności.

Na szkoleniu "Zarządzanie sobą w czasie - 8 sprawdzonych metod" poznasz zaawansowane kreatywne metody, dzięki którym uzyskasz kilka a nawet kilkanaście godzin tygodniowo.

Dowiesz się m.in. jak wykorzystać mind mapping do efektywnego planowania i zarządzania sobą i działaniami, nauczysz się korzystać z kolorów w macierzy Eisenhowera, stworzysz swój osobisty organizer i kilka innych konkretnych narzędzi.

Nauczysz się 8 sprawdzonych nowoczesnych metod, technik kreatywnych, dzięki którym nie tylko zyskasz czas, ale rozwiniesz myślenie i planowanie.

Metodologia:

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów z wykorzystaniem narzędzi takich jak m.in.: burza mózgów, dyskusja, mini wykład, praca indywidualna.