11
maj
2019
09:30
odpłatne

Twój ślad przywództwa

Typ wydarzenia: Szkolenie

Imię i nazwisko, nazwa firmy: ZAI Magdalena Robak

Adres wydarzenia:
Miasto,
Warszawa

Numer telefonu: 607380439

Adres e-mail: biuro@magdalenarobak.pl

Adres strony WWW: evenea.pl/imprezy/szkolenia/warszawa/twoj-slad-przywodztwa-218611/?source=directory

Krótki opis wydarzenia:

Chcesz rozwijać swój potencjał przywódczy, jednak nie do końca wiesz, dokąd tak naprawdę dążysz? Posiadasz wiedzę, masz za sobą szkolenia z zakresu kierowania, zarządzania i przywództwa ale nie wszystko potrafisz wdrożyć? Lub też nie wszystko Ci odpowiada i czasem czujesz, że chodzisz w nie swoich butach? Punktem wyjścia do rozwijania kompetencji przywódczych jest określenie: jakim liderem naturalnie jesteś i jakim chcesz być, na czym chcesz oprzeć swoje działania, jak chcesz oddziaływać na innych.

Szczegółowy opis wydarzenia:

DLA KOGO?

Warsztat skierowany jest do każdego lidera - formalnego i nieformalnego, obecnego i przyszłego, w zespołach procesowych i projektowych - który chce przyjrzeć się miejscu, w którym jest jako przywódca i doprecyzować miejsce, w którym chciałby być.

PO CO?

Nasze spotkanie jest właśnie po to: by pomóc Ci określić Twój własny, niepowtarzalny, oparty na wartościach i misji ślad przywództwa. Świadomie.

CO?

Jeden dzień intensywnych warsztatów pracy ze sobą i swoim rozumieniem przywództwa. Otrzymasz wiedzę i okazję do wymiany doświadczeń. Możliwość zajrzenia w siebie i odpowiedzenia sobie na pytanie "Jakim przywódcą jestem, jakim chcę być i czego do tego potrzebuję?".