17
cze
2019
09:00
odpłatne

Social Media o poranku, czyli rozmowy o tym, co w Internecie piszczy

Typ wydarzenia: Szkolenie

Imię i nazwisko, nazwa firmy: PR&MARKETING

Adres wydarzenia:
Ul. Świętojańska 43/23 (Baltiq Plaza), WORQ (2. piętro) ,
Gdynia

Adres e-mail: kontakt@delipp.pl

Adres strony WWW: evenea.pl/imprezy/szkolenia/gdynia/social-media-o-poranku-czyli-rozmowy-o-tym-co-w-internecie-piszczy-215749/?source=directory

Krótki opis wydarzenia:

Social Media o poranku, czyli rozmowy o tym, co w Internecie piszczy.

Szczegółowy opis wydarzenia:

Zapraszamy na comiesięczne spotkania przy kawie "Social Media o poranku"! Podczas spotkań poruszone zostaną tematy związane z marketingiem społecznościowym i tym, co w "Internecie piszczy". Media społecznościowe dynamicznie się rozwijają, więc morze tematów gwarantowane!

Social Media o poranku to okazja na wypicie pysznej kawy, wymianę doświadczeń związanych z prowadzeniem kont biznesowych w mediach społecznościowych i poznanie nowinek ze świata nowych mediów.

Spotkania poprowadzą specjaliści DELI PROMO PROJECT: Krzysztof Goliszewski, specjalista nowych mediów oraz Martyna Szymańska, młodszy specjalista ds. social media i content marketingu. Nasze doświadczenia obejmują realizowanie strategii promocji marek w mediach społecznościowych zarówno przy rozwoju profili od podstaw, jak również wzmacniania już istniejących mediów. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i innowacyjne pomysły. Jesteśmy zwolennikami komunikacji nastawionej na praktyczne informacje i konkretne efekty.