Zgrywalizowana konferencja o nowoczesnym handlu

Typ wydarzenia: Konferencja

Imię i nazwisko, nazwa firmy: Sprawny Marketing

Adres wydarzenia:
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 15, Głogowska 14,
Poznań

Adres e-mail: Dominika.Kaczor@SprawnyMarketing.pl

Adres strony WWW: sprawnymarketing.pl/szkolenia/konferencja/ilovecommerce/

Krótki opis wydarzenia:

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nasza konferencja nie nazywa się
I E-commerce, to znaczy, że… koniecznie musisz wziąć w niej udział 😊 Przegapiłeś/aś bowiem moment, kiedy e-commerce i klasyczna sprzedaż przestały być dwoma oddzielnymi światami.
Commerce, czyli z ang. handel, to nie e-handel, nie e-commerce, nie eMarketing, tylko znacznie szersze pojęcie, obejmujące handel i sprzedaż zarówno w klasycznej formie, jak i internetowej. Na konferencji I Commerce zobaczysz, jak szybko zacierają się różnice między światami online i offline.

Szczegółowy opis wydarzenia:

To nie jest kolejna konferencja poświęcona e-commerce…
To konferencja, na której omówimy, co robić, by maksymalizować swoją sprzedaż, zarówno w kanałach online, jak i offline.
Dlaczego? Finalnie dla Ciebie, jako przedsiębiorcy, liczą się wyniki.

Podczas I  Commerce przyjrzymy się najnowszym trendom, a także pokażemy kierunki rozwoju dla każdego podmiotu zajmującego się handlem.

Jednym z tematów przewodnich konferencji będzie ekspansja.

Pokażemy, jak mądrze uruchomić sprzedaż zarówno na wschodnich, jak i zachodnich rynkach, jak odnaleźć się w innych niż Google systemach reklamowych, wskażemy sposoby skutecznej sprzedaży na takich platformach jak eBay czy Amazon (ale o rodzimym Allegro też nie zapomnimy), pokażemy, jak rozwijać marki własnych produktów i co robić, by słupki sprzedaży cały czas rosły.