27
wrz
2019
08:30
odpłatne

Konferencja KADRY BEZ GRANIC 2

Typ wydarzenia: Konferencja

Imię i nazwisko, nazwa firmy: MRM Consulting Monika Olszewska

Adres wydarzenia:
Hotel Czerniewski, ul. Jutrzenki 119,
Warszawa

Numer telefonu: 605 948 528

Adres e-mail: mrm.szkolenia@gmail.com

Adres strony WWW: kadrybezgranic.eu/

Patronat:

Krótki opis wydarzenia:

KADRY BEZ GRANIC to spotkanie ekspertów, którzy wskażą jak bezpiecznie i świadomie działać w tym dynamicznie zmieniającym się świecie.

Szczegółowy opis wydarzenia:

Powiemy o istotnych faktach, zagrożeniach, mitach, perspektywach. Rozwiejemy wątpliwości, wskażemy rozwiązania.

Poruszymy problemy delegowania pracowników i zatrudniania cudzoziemców. Poinformujemy o przepisach przystosowywanych do zmieniającej się rzeczywistości.

Złamiemy granice standardowego postrzegania osób niepełnosprawnych na rynku pracy, bo dziś są oni coraz bardziej pożądani jako pracownicy.

Technologia rozwijająca się zgodnie z potrzebami współczesnego świata wspomaga na wielu płaszczyznach i ułatwia funkcjonowanie firm na dzisiejszym rynku, łamiąc granice czasu i przestrzeni, pozwalając firmom funkcjonować w wirtualnej przestrzeni.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm działających na arenie międzynarodowej, zatrudniających cudzoziemców, otwartych na wyzwania. Niezwykle cenne informacje znajdą w trakcie tego spotkania zarówno właściciele firm, jak i pracownicy działów kadr i płac czy managerowie.

Serdecznie zapraszamy!!! Do zobaczenia w Warszawie!!!

Empirium.pl jest partnerem wydarzenia - dla naszych użytkowników przewidziano ceny zniżkowe na hasło EMPIRIUM. Aby skorzystać z rabatu, prosimy o kontakt z organizatorem.