Zostań Użytkownikiem portalu Empirium
- zarejestruj się i zyskaj dostęp do narzędzi, które pomogą Ci poszerzyć ofertę usług szkoleniowych,
zdobywać nowych klientów oraz rozwijać się zawodowo.
Jako Użytkownik portalu Empirium otrzymasz:
1.
Dostęp do aktualnych przetargów i zleceń na usługi szkoleniowe i rozwojowe z całej Polski!
2.
Wsparcie prawne, językowe metodyczne, marketingowe, coachingowe oraz z zakresu BHP pracy trenera - oddajemy do Twojej dyspozycji najlepszych ekspertów w poszczególnych dziedzinach!
3.
Dostęp do wzorcowych materiałów szkoleniowych (ćwiczenia, prezentacje, programy, podręczniki, filmy instruktażowe i in.) do wykorzystania w Twojej pracy szkoleniowej - codziennie dodajemy nowe materiały!
4.
Informacje o bieżących wydarzeniach branżowych oraz ofertach rozwojowych dla profesjonalistów branży szkoleniowej - pozyskujemy dla Ciebie oferty specjalne!
5.
Wartościowe treści do wykorzystania w Twojej bieżącej pracy szkoleniowej i samorozwój, przegląd trendów, narzędzi oraz inspiracji szkoleniowych - oszczędzamy Twój czas!
6.
Możliwość skorzystania z Akademii Empirium - pomożemy Ci rozwinąć firmę!
Ponadto, dla Użytkowników z wykupionym 12 miesięcznym dostępem:
7.
Miłe i praktyczne niespodzianki - prezenty trenerskie do wykorzystania w pracy szkoleniowej przesyłane raz na kwartał - lubimy miło zaskakiwać :)
Dostęp dla Użytkowników portalu 6 miesięczny = 234 zł.
Dostęp dla Użytkowników portalu 12 miesięczny = 399 zł.
Formularz zgłoszeniowy
Chcesz otrzymać od nas prezent powitalny?
Chcę, aby moje komentarze w serwisie były podpisane:
Podaj imię, nazwisko lub nick
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Akademia Empirium (03-678 Warszawa, ul. Kaktusowa 3), zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000393036, posiadające nr NIP 8513158940 i nr REGON 321128817. Dane osobowe Użytkowników są przetwarzane w celu świadczenia usług przez Portal, do archiwizacji, a także w celach marketingowych usług i towarów podmiotów współpracujących z Portalem, a w przypadku wyrażenia odrębnych zgód – w celach objętych oświadczeniem. Administrator informuje, że każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
* Zaznaczenie jest dobrowolne i wymagane, aby w pełni korzystać z funkcjonalności Portalu.
Jeśli posiadasz kod przyjaciela Empirium przejdź do płatności.
Przejdź do płatności
Wybierz okres płatności: